Jak koupit nemovitost

Taky máte pocit, že internet je plný návodů, jak nemovitost prodat? My ten dojem máme a vytvořili jsme protiváhu: NAVIGACI PRO KUPUJÍCÍ v 10 kapitolách, což představuje 120 stran příkladů a příběhů přímo z realitní praxe o tom, jak přijít k vlastnímu bydlení, aniž byste ztráceli čas, peníze a nervy. Níže nabízíme tři malé ukázky z obsahu a pokud zjistíte, že vám máme co říci, napište nám, zavolejte nebo dejte vědět přes kontaktní formulář na tomto webu.

123

Cena e-booku: 390 Kč
Cena výtisku: 390 Kč + poštovné 80 Kč
Chcete tuto NAVIGACI pro KUPUJÍCÍ darovat? Zašleme vám do e-mailu personifikovaný dárkový poukaz na e-book nebo tištěnou verzi.

DOTAZY, INFORMACE, OBJEDNÁVKY s vámi obratem vyřešíme na obou našich telefonech a e-mailech, nebo využijte kontaktního formuláře.


služby, které do sebe zapadají

jako dílky skládačky. To je naše realitní puzzle, jehož cílem je úspěšně dokončený obchod. Stejně tak dobře jako majitele dokážeme zastupovat zájemce o koupi vlastního bydlení či rekreačního objektu a hájit jeho zájmy. Proces prodeje a koupě nemovitosti se skládá z mnoha kroků, kterými Vás bezpečně provedeme. Díky dlouholetým zkušenostem v realitách a s podporou moderních digitálních technologií vám můžeme garantovat rychlý, kvalitní a pružný servis ve všech fázích obchodu. Zakládáme si na jednoduchosti a vašem pohodlí a vše, co lze, zpracováváme obratem a pokud možno on-line.

služby příprava k prodejislužby-právní servisslužby - prezentaceslužby - financováníslužby - vyhledáníablony - inzerce

 

 

 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

 

Zadání poptávky - když hledáte nemovitost, zdarma vám budeme posílat nabídky vyfiltrované dle vašeho zadání.

 

Poučení pro spotřebitele - než s námi podepíšete kompletní zprostředkování prodeje nemovitosti.

 

Aktuální ceník služeb prodávajícím i kupujícím