O nás

Jsme realitní zprostředkovatelé s dlouhou praxí a přehledem v oboru. Cílem naší práce je, abyste, ať už nemovitost prodáváte nebo kupujete, šetřili svůj čas a energii a peníze, a to v mnohem větší míře, než kolik dělá ve výsledku naše provize. Naše služby se vám vyplatí.

Lokalita: Jevíčko + 40 km

Okruh zahrnuje Svitavy, Moravskou Třebovou a Lanškroun, Letovice, Boskovice, a samozřejmě širší okolí všech uvedených měst. Na druhou stranu jezdíme téměř k Prostějovu a do Mohelnice.  Ale: i když prodáváte nemovitost mimo náš uvedený region a rádi byste svěřili prodej zrovna nám, určitě kilometry počítat nebudeme.

Nemusíte zrovna prodávat. Okolo domů a bytů se řeší spousta dalších problémů. S naprostou většinou z nich vám dokážeme poradit a najít optimální řešení.   

Jsou za námi léta praxe a stále se v oboru vzděláváme

Jinak to nejde: v roce 2014 přišel nový Občanský zákoník, o pár let později Realitní zákon, teď se mění Stavební zákon. Do prodejů realit zasahují všechny.   web obrázky 600 x 400  A do toho firemní legislativa týkající se GDPR, vnitřní oznamovací systém...

V konkrétní situaci potom zkrátka víme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Umíme odhady i práci zprostředkovatele, řešení právních vad i věcných břemen

Ať už vás ohledně nemovitostí trápí cokoli, zkuste nám zavolat. Je-li to jen trochu možné, najdeme přijatelné východisko a zajistíme pro vás služby na míru. Náš servis zahrnuje kompletní proces prodeje nemovitosti.   web obrázky 600 x 400 (1)

 

 

Pracujeme s katastrem, územními plány, příslušnými právními předpisy.

Spolupracujeme s advokátní kanceláří orientovanou na realitní právo, se spolehlivými hypotečními poradci, se zkušenými geodety. 

 

 

 

 

 

Dokumenty ke stažení:
Provizní řád
Vnitřní oznamovací systém

 

 

 

Michaela Kučerová, MBA
Michaela Kučerová, MBA
Zadní Arnoštov 16
569 43 Jevíčko