Reference

"Děkujeme manželům Kučerovím za prodej domu v Jevíčku.Prodej neuvěřitelný do 14dníMoc si vážím jejich profesionality.Dopručím všem.Na závěr bych chtěl manželům Kučerovím popřát pevné zdraví,štěstí a mnoho úspěchů.S pozdravem manželé Soškovi. "

"Děkuji moc manželům za prodej domu v Lošticích. Výborná spolupráce, komunikace a přístup ke své práci a klientům.
Ještě jednou mnohokrát děkuji a všem ostatním doporučuji se na manželé Kucerovi obrátit."

"Chtěli bychom moc poděkovat manželům Kucerovym, za profesionální a zároveň lidský přístup při prodeji nemovitosti. Za 3 měsíce dům prodán, předán a vyřešeno vše co bylo potřeba. Určitě moc moc doporučujeme!!!!"

"Chceme moc poděkovat Michaele a Tomovi Kučerovým za profesionální a lidský přístup k práce. Byli jsme v péči, o vše se postaráno, během měsíce a půl dostali jsme chatu snů díky realitním makléřům ToMi. Rozhodně doporučujeme. Za nás jsou nejlepší. Děkujeme."

"Na základě předchozích zkušeností s realitními kancelářemi a hlavně jejich, povětšinou, negramotnými zástupci jsme si původně nemovitost chtěli prodávat sami. Nicméně po jednání s paní Kučerovou jsme naše rozhodnutí přehodnotili a jsme za to rádi. Prodej nemovitosti se uskutečnil rychle a hladce, jednání probíhalo v přátelském duchu, přesto profesionálně. Prakticky jsme nemuseli hnout prstem a jistě bychom neváhali využít služeb této realitní kanceláře, v případě potřeby, znovu."

"Služby manželů Kučerových doporučuji vám všem, kteří prodáváte nebo kupujete nemovitost. Manželé Kučerovi zajistí kompletní servis, který bych přirovnala k pobytu v pětihvězdičkovém hotelu. Zadáte objednávku a necháte se informovat. Máte ten luxus soukromí, kdy vy nemusíte komunikovat se zájemci o koupi, nemusíte diskutovat o ceně, zařizovat. Prostě využijete zkušeností profesionálů od fotografií až po přepis energií na nového majitele. A na konci je nejlepší to, že všechny strany mají dobrý pocit z provedené transakce.
Manželům Kučerovým důvěřuji po všech stránkách a opravdu všem přeji zkušenost s jejich exkluzivními službami."

Michaela Kučerová
Michaela Kučerová
Zadní Arnoštov 16
569 43 Jevíčko