O nás

Jsme realitní zprostředkovatelé s dlouhou praxí a přehledem v oboru. Cílem naší práce je, abyste, ať už nemovitost prodáváte nebo kupujete, šetřili svůj čas a energii a peníze, a to v mnohem větší míře, než kolik dělá ve výsledku naše provize. Naše služby se vám vyplatí.

Lokalita: Jevíčko + 40 km

web obrázky 600 x 400Okruh zahrnuje v zásadě okresy Svitavy, Prostějov, Šumperk, Blansko a Ústí nad Orlicí. A když prodáváte nemovitost mimo tento okruh? Pokud prodej chcete svěřit právě nám, určitě kilometry počítat nebudeme.
Nemusíte zrovna prodávat. Okolo domů a bytů se řeší spousta dalších problémů.
S naprostou většinou z nich vám dokážeme poradit a najít optimální řešení.   

Jsou za námi léta praxe a stále se v oboru vzděláváme.
Jinak to nejde: v roce 2014 přišel nový Občanský zákoník, o pár let později Realitní zákon, teď se mění Stavební zákon. Do prodejů realit zasahují všechny.  A do toho firemní legislativa týkající se GDPR, vnitřní oznamovací systém...V konkrétní situaci potom zkrátka víme.

Umíme odhady, práci zprostředkovatele i zajistit potřebnou dokumentaci.


Ať už vás ohledně nemovitostí trápí cokoli, zkuste nám zavolat. Je-li to jen trochu možné, najdeme přijatelné východisko a zajistíme pro vás služby na míru. Náš servis zahrnuje kompletní proces prodeje nemovitosti.   web obrázky 600 x 400 (1)

Pracujeme s katastrem, územními plány, příslušnými právními předpisy.

Spolupracujeme s advokátní kanceláří orientovanou na realitní právo, se spolehlivými hypotečními poradci, se zkušenými geodety. 

Zajistíme pro vás povinnou stavební dokumentaci současného stavu i průkaz energetické náročnosti budovy, který byste měli mít již při inzerci nemovitosti.

 

 

Kdykoli jsme pro vás na telefonu 725 098 332 i na e-mailu [email protected] a rádi se s vámi potkáme i osobně u nás v Zadním Arnoštově 16. Zavolejte, napište a sjednejte si schůzku. Těšíme se na vás.

 

 

Dokumenty ke stažení:
Provizní řád
Vnitřní oznamovací systém

 

 

 

Michaela Kučerová, MBA
Michaela Kučerová, MBA
Zadní Arnoštov 16
569 43 Jevíčko