Pohledy-Horní Hynčina, stavba k rekonstrukci 145 m2, opuka, pozemek 4 104 m2, voda a elektřina - chalupa

Pohledy - Horní Hynčina | 120 m²

ID M00723
Kontakt
prodáno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Nemovitost je závazně rezervovaná.
Cenu uvádíme včetně provize, poplatků a právního servisu.
Nabízíme Vám k prodeji kamennou stavbu ke kompletní rekonstrukci a přestavbě na polosamotě u lesa v Pohledech, části Horní Hynčina, kterou lze využívat k celoroční rekreaci i k trvalému bydlení. Přízemní objekt obdélníkového půdorysu (7,5 x 19 m) má silné obvodové zdivo z opuky (zdi jsou suché, zachovalé) a vysokou sedlovou střechu, kterou je nutné kompletně vyměnit včetně konstrukce. Jedná se o původně zemědělskou stavbu (v katastru vedená jako rozestavěná stavba bez způsobu využití) v roce 1988 bylo vydáno stavební povolení k přestavbě na rekreační chalupu, ta však dosud nebyla dokončena. V přízemí jsou vyzděné příčky s dveřními otvory, v obvodových zdech vstupní prosklené dveře a okna s dřevěnými okenicemi, půdní prostor je vhodný pro vestavbu více místností. V dosahu je vodovodní řad a elektrické vedení, obojí lze připojit. Odpady je potřeba řešit ČOV. Technická zpráva a dosavadní stavební dokumentace jsou kupujícímu k dispozici. Přístup na pozemek je z obecní komunikace.
Pozemek má celkově 4 104 m2, z toho 204 m2 je zastavěná plocha a nádvoří. 246 m2 ostatní plocha, a 3 654 m2 je lesní pozemek tvořený převážně smrkovým lesem a částečně zatravněný.
Objekt se nachází na opravdu příjemném místě, na úplném okraji obce, v bezprostřední blízkosti lesů. Štíty mají orientaci jih - sever. nejbližší sousední dům je vzdálený více než 100 m.
Horní Hynčina s 200 stálými obyvateli leží v sousedství Březové nad Svitavou, 20 km od Svitav, 60 od Brna (jednoduchá dostupnost po R43).
Máte-li zájem o podobnou nemovitost v této lokalitě, dejte nám vědět. Budeme Vám zasílat nové nabídky dle Vašich požadavků.

KategorieChalupa
LokalitaPohledy - Horní Hynčina
OkresSvitavy
VelikostAtypický
Plocha užitná120 m²
Plocha pozemku4.104 m²
Plocha zastavěná145 m²
Počet podlaží1
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaKamenná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaVenkovská
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Pohledy - Horní Hynčina
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře