Svitavy - Moravský Lačnov, chata 17 m2, pozemek 426 m2, vlastní studna, elektřina, projekt RD - chata

Svitavy | 17 m²

ID T00823
Kontakt
rezervováno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Nemovitost je v této chvíli závazně REZERVOVANÁ.
Nabízíme vám k prodeji rekreační chatu s číslem evidenčním, s upravenou rovinatou zahradou, ve Svitavách kousek od rekreačního rybníka Rosnička. Chata stojí na betonových základech, má trámovou konstrukci a dřevěné vnější obložení, sedlovou střechu a zastřešenou venkovní terasu. Dispozice sestávají z obytné místnosti s kuchyňskou linkou v přízemí a spacího podkroví. K vytápění slouží kamínka na pevná paliva. Na pozemku nedávno přibyla zděná stavba, ve které je plánovaná sauna a koupelna s WC.
V chatě je rozvedena elektřina a do kuchyně přivedena voda z vlastní studny (elektrické čerpadlo). Odpady vedou do připravené plastové jímky (je potřeba ji usadit a připojit).
Zahrada je kompletně oplocená a zatravněná, s vjezdem z obecní silnice. K dispozici je kompletní projekt domu pro trvalé bydlení, již předložený stavebnímu úřadu. Na pozemku je schválený vrt.
Nemovitost se nachází v chatové zástavbě se zahradami, v blízkém okolí jsou další trvale obydlené domy. Blízká Rosnička je lokalitou s mnoha možnostmi aktivní rekreace: koupání, občerstvení Plechárna, naučná stezka, dětské hřiště...Okolní lesy lákají k nenáročné turistice a cykloturistice.
Chcete podobnou chatu prodat nebo koupit? Zavolejte, pomůžeme vám.

Soubory ke stažení:

chata lačnov (2)
KategorieChata
LokalitaSvitavy
OkresSvitavy
Velikost1 pokoj
Plocha užitná17 m²
Plocha pozemku426 m²
Plocha zahrady403 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační

Lokalita

Svitavy
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře