Bošovice, rodinný dům 160 m2 na klíč , garáž, pozemek 799 m2, všechny sítě, studna, Ev.č.: M00521

Cena6 990 000 Kč
Včetně provize a poplatků., včetně poplatků, včetně provize
KategorieDomy na klíč
LokalitaPod Tvrzí, Bošovice
OkresVyškov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná160 m²
Plocha pozemku799 m²
Plocha zastavěná112 m²
Stav objektuProjekt
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti Vám představujeme projekt rodinného domu s garáží včetně výstavby na klíč, v klidné části obce na ulici Pod Tvrzí. Koupi lze financovat hypotékou.
Projekt zděného domu (materiál Ytong, Porfix) se sedlovou střechou počítá s dispozicemi 4+1, samostatným WC a koupelnou, technickou místností a prostornou garáží (32 m2) navazující na obytnou část. Obývací pokoj je volně propojený s jídelnou a kuchyní. Přibližná užitná plocha je 160 m2 celkem, rozměry místností jsou uvedeny na půdorysech.
Výstavba na klíč je schválena na zatravněné parcele v katastru obce Bošovice, v proluce mezi rodinnými domy. Část pozemku určená k zástavbě je v rovině na místě původního domu, terénními úpravami lze rovnou plochu rozšířit dále za dům. Zbývající část pozemku je svažitá s jihozápadní orientací, upravená do teras. V horní části stojí zděná stavba 4 x 4 metry s velkými prosklenými plochami, kterou lze zařídit jako saunu, vířivku nebo posezení, a využít tak možnost panoramatického výhledu do okolí z tohoto místa. Celková plocha pozemku je 799 m2. Jsou vyvedeny všechny sítě (stačí připojit měřiče) a navíc se na parcele nachází vlastní studna. Přístup k parcele je po asfaltové obecní komunikaci. Projekt počítá s pohodlným vjezdem do garáže.
Novostavba bude mít dle projektu energetickou třídu B. Protože však nyní nemáme PENB k dispozici, v souladu se zákonem inzerujeme třídu G.
Obec Bošovice s historickou tvrzí se nachází na okraji Ždánického lesa, žije zde přes 1 200 obyvatel. Autem trvá cesta do Slavkova 20 minut, do Brna je to asi půl hodiny jízdy.
Veškeré informace k nemovitosti, projektu i výstavbě Vám rádi sdělíme v rámci prohlídky, a to včetně náhledu studie domu a v případě zájmu Vám sjednáme nezávaznou schůzku se stavitelem. Těšíme se na Vás.

projekt dle půdorysu V2 obývak s jídelnou2.jpg2projekt dle půdorysu V2 ložnice spodní patro1.jpg6Z21_006_Bošovice_studieDSCN4420půdorysprojekt dle půdorysu V2 koupelna2.jpg3.jpg5projekt dle půdorysu V2 obývak s jídelnou6.jpg6projekt dle půdorysu V2 ložnice4.jpg8DSCN4435mapaprojekt dle půdorysu V2 obývak s jídelnou8.jpg8

Kontaktujte makléře

Michaela Kučerová

Michaela Kučerová
+420 725 098 332
[email protected]