Bošovice, pozemek pro bydlení 799 m2, sítě, vlastní studna, příjezd - pozemek

Pod Tvrzí, Bošovice | 799 m²

ID M01221
Kontakt
prodáno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

REZERVOVÁNO Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti Vám představujeme pozemek o celkové výměře 799 m2, obdélníkového tvaru, v katastru vedený jako zastavěná plocha a nádvoří a zahrada, územním plánem obce určený k výstavbě rodinného domu. Parcely tvoří proluku o přibližné uliční šíři 20m mezi domy v ulici Pod Tvrzí. Původně zde stál dům s číslem popisným.
Zastavitelná část leží v rovině se snadným přístupem z komunikace, zbývající část pozemku je svažitá s jihozápadní orientací, upravená do teras s velkým potenciálem využití včetně možnosti atypického „zabudování“ nového domu do svahu. Zastavitelnost je 50% z celkové plochy, lze postavit standardní cihlovou stavbu o 1 nebo 2 NP, podsklepenou, se sedlovou střechou (hřeben rovnoběžný s uliční linií).
V horní části stojí zděná stavba 4 x 4 metry s velkými prosklenými plochami, kterou lze zařídit jako saunu, vířivku nebo posezení s panoramatickým výhledem do okolí z tohoto místa.
Jsou vyvedeny všechny sítě (stačí připojit měřiče) a navíc se na parcele nachází vlastní studna s užitkovou vodou. Přístup k parcele je po asfaltové obecní komunikaci.
Obec Bošovice s historickou tvrzí se nachází na okraji Ždánického lesa, žije zde přes 1 200 obyvatel. Autem trvá cesta do Slavkova 20 minut, do Brna je to asi půl hodiny jízdy.
Nemovitost lze financovat hypotékou. Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky, včetně domluvy termínu prohlídky. Těšíme se na Vás.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPod Tvrzí, Bošovice
OkresVyškov
Plocha pozemku799 m²
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná

Lokalita

Pod Tvrzí
Bošovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře