Rychnov na Moravě, pozemek pro bydlení 1790 m2, sítě, příjezd, klidné místo - pozemek

Rychnov na Moravě | 1 790 m²

ID M00324
Kontakt
prodáno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Tento pozemek je REZERVOVÁN, ale máme v nabídce podobné pozemky v blízkém okolí. Kdykoli zavolejte.
Pozemek, v katastru vedený jako ostatní plocha, územním plánem obce určený k výstavbě rodinného domu, v klidné části obce Rychnov na Moravě. Na pozemku lze postavit rodinný dům nebo rekreační objekt.
Pozemek sestává ze dvou parcel podél obecní příjezdové komunikace. Menší o výměře 311 m2 je blíže obecnímu potoku, vhodná například ke zřízení parkovacích míst nebo výsadbu dřevin.
Větší má celkovou výměru 1479 m2. Rovinatá část o ploše cca 700 m2 je oplocená novým plotem se vstupní brankou a vjezdovou bránou a je vhodná k zástavbě. Zbývající, neoplocená část je ve svahu, porostlá stromy a keři.
Na pozemek je přivedena veřejná voda, elektřina je v dosahu (ČEZem je určeno místo na antoníčka), těsně před hranicí pozemku vede kanalizace.
Příjezd je po zpevněné obecní komunikaci.
Pozemek je situován v klidné části obce mimo hlavní silnici, pod dančí oborou. V okolí je rekreační a venkovská zástavba.
Rychnov na Moravě leží na spojnici Moravské Třebové a Lanškrouna, na téže trase pravidelného linkového autobusu. Autem trvá cesta do Moravské Třebové 5 minut. V obci je pošta, obecní úřad, mateřská škola, knihovna, fotbalové hřiště, tenisové hřiště, koupaliště, tělocvična, ubytovna "Na Rychtě", dětské hřiště. Žije zde přes 600 obyvatel.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaRychnov na Moravě
OkresSvitavy
Plocha pozemku1.790 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská

Lokalita

Rychnov na Moravě
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře