Brťov u Velkých Opatovic, RD 6+1, pozemek 7 264 m2, 2 garáže, sklep, stodola - rodinný dům

Velké Opatovice - Brťov u Velkých Opatovic | 150 m²

ID M00223
Kontakt
prodáno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Nemovitost je nyní ZAREZERVOVANÁ.
Nabízíme Vám k prodeji prostorný rodinný dům o přibližné užitné ploše 150 m2, zkolaudovaný v roce 1990. Dům je obyvatelný bez nutnosti velkých investic, elektřina je vedena v mědi, voda v pozinkované oceli. Vzhledem k obytným dispozicím a technickému zázemí je možné využití pro bydlení i podnikání. Potenciál domu lze použít pro vícegenerační bydlení, tedy rozdělit jej na dvě bytové jednotky spojené centrálním schodištěm.
Dispozice tvoří v přízemí obytná jednotka 2+1 s venkovní terasou orientovanou jižně do zahrady, velký pokoj v mezipatře a tři místnosti v prvním patře (díky přivedené vodě a vyvedeným odpadům lze jednu místnost přebudovat na kuchyň). V každém podlaží je k dispozici koupelna s vanou a samostatné WC. Pod sedlovou střechou je možné vybudovat podkrovní ložnici.
Technické místnosti v suterénu tvoří kotelna, uhelna, prádelna a komora, ze které se schází do suchého podzemního sklepa o výměře cca 10 m2. Vytápění je řešeno automatickým kotlem se zásobníkem na uhlí nebo pelety, případně možno topit kusovým dřevem. Ohřev vody zajišťuje nový kombinovaný 160l bojler.
Ve čtvercovém dvoře s vjezdem se nacházejí hospodářské přístavky, technická místnost pod terasou (cca 12 m2), dvě garáže a stodola. Za stodolou navazuje téměř 6000 m2 zahrady, kterou protéká potok, a louky končící lesem. Pozemek lze koupit celý nebo pouze zahradu přiléhající k domu (asi 1000 m2).
Dům je cihlový, suchý, v udržovaném stavu. Je připojený na elektřinu a veřejnou vodu, odpady jsou svedeny do tříkomorové jímky. Před domem je rovná plocha vhodná k parkování několika aut.
S přihlédnutím k velikosti pozemku a hospodářským přístavkům je dům vhodný pro zřízení např. autodílny či ekofarmy, pro chov zvířat, pěstování plodin. Okolí je vhodné pro vyjížďky na kole či na koních.
Brťov je klidná obec spadající pod město Velké Opatovice, s dobrým autobusovým spojením do Jevíčka, Moravské Třebové, Letovic a Skalice nad Svitavou, kde navazuje vlakové spojení IDS JmK.
Dům je volný, ihned k dispozici.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto dle zákona inzerujeme třídu G.

KategorieRodinné domy
LokalitaVelké Opatovice - Brťov u Velkých Opatovic
OkresBlansko
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná150 m²
Plocha pozemku7.264 m²
Plocha zastavěná116 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace1990
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Velké Opatovice - Brťov u Velkých Opatovic
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře